KHS A.Ş. KHS A.Ş. KHS A.Ş. KHS A.Ş.

Hakkımızda

Özel markalı, ambalajlı pirinç ve bakliyat paketleme alanında faaliyet gösteren firmamız perakende sektörüne en kaliteli ürünleri tedarik etmeyi temel prensip edinmiştir. PL Gıda, gücünü, piyasaların işleyişini kavrayabilmedeki başarısına borçludur. İç piyasadan mal alımı yapmamızın yanı sıra; İtalya, Mısır, Tayland, ABD, Kanada Rusya, Arjantin ve Uruguay'dan en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarda ithal etmekteyiz.

PL Gıda Kocaeli şehri Çayırova ilçesinde 12.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Firmamız, 15.000 m² kapalı alanda son teknolojiye sahip tesislerinin yanısıra, 15.000 tona kadar hammadde depolama imkanına sahiptir. Aylık 6.000 TON seviyesine çıkartılmış üretim kapasitemiz ile birlikte ürün portföyümüz de genişlemiştir.

Tesislerimiz, müşterilerimizin arzına sunulmak üzere en yüksek kalitede ürünleri depolayıp, sevk edebilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Yenilikçi ve modern işletmemizin dürüstlük, kalite, iletişim ve müşteriye özen kavramları temeli üzerinde yükselen sarsılmaz itibarı, hep daha iyiyi gözettiğimiz hedefimize doğru durmaksızın ilerleyebilmemizin itici gücüdür.

 

PL GIDA A.Ş. © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.